MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10031385
nr 1003 1385
Byrå
rokokostil, Stenskiva, längd: 91 D, 51, höjd: 81 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.800 kr
Såld:
1.200 kr
söndag 20 december 2015
kl 19:52:36
17/12 17:29:30